Volkan MENTEŞEOĞLU
0 536 243 16 63
Dil Seçin
tr
Dil Seçin
tr

2.El Lokanta Restaurant Malzemeleri

2 görüntülenme

Lokanta ve benzer yer işletmeciliği ülkemizde oldukça eski yıllara dayanmaktadır. İkinci el malzemelerinizin alımını yaparak kapatmış olduğunuz yada yenilemek istediğiniz iş yerlerindeki zararı minimum seviyelere indirmeyi ve ikinci el endüstriyel ürünleri yerinden alarak onları tekrardan piyasaya kazandırma amacındayız.

Yapmış olduğumuz çalışmalar ile restaurant ve lokantanızda bulunan sıfır ya da ikinci el durumunda bulunan ürünlerinizin alımında ve diğer endüstriyel mutfak malzemelerinin alımını yapmaktayız. Sizlerin de ikinci el lokanta malzemeleri ve diğer malzemelerini oldukça iyi fiyatlara alarak tekrardan dönüşüme sokmak için hazırlıyoruz. Gıda sektörünün her alanında ikinci el ihtiyaç duyulmaktadır. Yeni bir iş yeri açtığınızda bazen sıfırına gücünüz yetmediği an biz yine sizlere destek için burada olacağız, uygun fiyat ve yüzlerce çeşit ürünümüz ile bütçenizi sarsmadan iş yerinizi tamamlayacaksınız. Bu tarz yer açmak isteyen kişilere 2. el lokanta malzemesi ve ürün arayışında oldukça kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Yemek lokantaları oteller, lokaller ve buna benzer daha çok yerde ikinci el endüstriyel ürünlere ihtiyaç vardır bahsettiğimiz gibi bu tür ihtiyacınız olduğu an bizi arayabilir ve ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri için fiyat alabilirsiniz.Sektördeki tecrübemiz ile ürünlerinizi değerinden alıp paranızı anında orada veriyoruz