Volkan MENTEŞEOĞLU
0 536 243 16 63
Dil Seçin
tr
Dil Seçin
tr

2.El Endüstriyel Mutfak Malzeme ve Ekipmanları

1 görüntülenme

2.El Endüstriyel Mutfak Malzeme ve Ekipmanları 

Endüstriyel mutfak malzemeleri gıda sektörünün önemli bir halkasıdır. Bu ürünler olmadan bir çok iş insan gücü ile yetişmeyecek derecededir ve tüm iş hayatını sekteye uğratabilir. Sektörün hareketli olmasını ve işlerinizi rahtlıkla yönlendirmeniz için mutlaka iş yeriniz için bu ürünleri almanız ve bazende satmanız gerekecektir. Amacımız ise bu ikinci el ve sıfırda olabilir mutfak malzemelerini elden çıkarmak istediğiniz an en uygun fiyatlar ile sizlerden nakit ödemesini yaparak almak ve piyasaya tekrardan kazandırmaktır.

Mutfak malzemeleriniz en uygun fiyatlar ile alınmakta ve ikinci el pazarlama sürecinde kusursuz bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.  Ankara’nın her noktasına kaliteli hizmet sunmak için 2. El endüstriyel mutfak malzemelerinizi alıyoruz. Alınan tüm mutfak malzemeleri değerinde alınır ve ödemeleri ise peşin yapılır. Ticarete yeni atılan ancak istediğini bulamayan ikinci el mutfak malzemesi olan kişiler içinde zararlarını minimum seviyede indirecek şekilde alımlar gerçekleştirmekteyiz.

Ankara’nın her yerine en kaliteli hizmet sunmak ve endüstriyel mutfak eşyalarınızın temininden kullanılmış ekipmanlarınızın alımında amacımız  ise elinizde olan ikinci el endüstriyel mutfak eşyalarını neredeyse 2.el piyasasındaki değerlerinden alarak minimum zarar etmenizi sağlamaktayız. Endüstriyel Mutfak alanında yaptığımız çalışmalar ile piyasada uzunca süredir aktif bir şekilde yer alıyoruz.

İkinci el mutfak malzemelerini dilediğiniz zaman bizlere satabilirsiniz. Bunun için 24 saat aktif bir şekilde telefon üzerinden hizmet veriyoruz ve ikinci el endüstriyel ürünlerinizi değerinde satın alıyoruz. Dilediğiniz zaman malzemelerinizi fotoğrafını göstererek bizlerden fiyat talep edebilirsiniz.